Які освітні сайти є популярними в Японії?

В попередній публікації “Креативно! Японський освітній сайт для підлітків” я проаналізувала розділи освітньго сайту kids.gakken.co.jp, який творчо оформлений, з інтерактивним контентом. Однак, згідно з даними сервісу аналітики веб-сайтів Similar Web, цей сайт посідає 8388 місце в Японії. Постає питання, які освітні сайти є популярними в країні? Якщо подивитися рейтинг топ-50 популярних сайтів у Японії, можна побачити, що освітні сайти туди не входять. У той же час, я знайшла декілька освітніх сайтів, які увійшли до топ-600. Розглянемо, які вони.

Словник-агрегатор Weblio

https://weblio.jp/

Посідає 153 місце серед усіх японських сайтів. Простий в оформленні. Щомісяця на сайт заходить більше 30 млн. користувачів, з них 88% – японці. Словник агрегує 4 160 000 англійських та 4 730 000 японських слів, збирає інформацію зі 665 словників, енциклопедій та на сайтів-глосаріїв. Працює з 2005 року.

Енциклопедія Kotobank

https://kotobank.jp/

Посідає 565 місце серед усіх японських сайтів. Сайт також простий в оформленні, працює з 2009 року. Щомісяця на сайт заходить більше 10 млн. користувачів, з них 93% – японці. Kotobank збирає статті, написані експертами, на відміну від Вікіпедії – енциклопедії, яку може редагувати кожен. Тому, Kotobank конкурує з Вікіпедією за надійністю.

Рейтинг навчальних закладів Minkou

https://www.minkou.jp/

Посідає 487 місце серед усіх японських сайтів. Щомісяця на сайт заходить більше 9 млн. користувачів, з них 97% – японці. Містить інформацію про 88 тис. навчальних закладів та більше 500 тис. відгуків про них.