Cезонні сервіси-тенденції у сфері освіти

Сезонні сервіси-тенденції добре видно на річних діаграмах Google Trends. Протягом сезону (трьох місяців або більше) спостерігається зростання популярності таких сервісів – їх назви частіше шукають в пошуковій системі Google.

Розглянемо декілька сезонних сервісів-тенденцій у сфері освіти. У період з вересня по грудень 2021 року набувають популярності:


Сервіси підписок на щомісячну доставку дітям наборів для навчання та творчості

Сервіс Kiwico. Можна оформити підписку, аби дитині щомісяця надходив пакунок для реалізації STEAM проєкту в домашніх умовах. Надсилають посилки у 40 країн світу. Вид набору для творчості та дослідів обирають залежно від віку. Наприклад, діти від 0-24 місяців отримують набори Panda Crate.

Є схожий сервіс Little Passports, в якого також зростає популярність. Підходить для дітей віком від 3 до 12 років, однак, доставка доступна тільки в США та Канаді.


Сервіси онлайн-вікторин

Все більше шукають інформацію про платформу Quizizz, де можна створювати онлайн-вікторини для оцінювання учнів. Вчитель може відстежити прогрес кожного учня. Усі учні отримують одинакові завдання, але кожен із тих, хто навчається на своєму пристрої, отримає випадкову послідовність питань і буде працювати з тестом у своєму темпі. Коли шукала інформацію про сервіс, побачила, що його використовують деякі вчителі в Україні.


Кодування в ігровій формі

Зростає популярність платформи Codespark, яка надає доступ до онлайн-курсів з кодування в ігровій формі для дітей від 5 років.


Позакласні Zoom-уроки

Prendea – найбільша в Латинській Америці платформа позакласних уроків для дітей від 4 до 15 років. Уроки проводять у форматі спілкування з вчителем у Zoom. На вибір – більше 350 тем. У класі зазвичай від 40 до 50 учнів.


Джерела даних: Google Trends, Exploding Topics