Які плани Ілона Маска на 2030 рік?

Які плани Ілона Маска на 2030 рік? На основі повідомлень ЗМІ, заяв та твітів Ілона Маска вдалося зібрати таку інформацію.

Щодо Tesla

Tesla — американська автомобільна компанія-стартап із Кремнієвої долини. Ілон Маск є засновником компанії. Як повідомляє засновник компанії у Twitter, у 2030 році Tesla вироблятиме 20 мільйонів електромобілів на рік. Експерти прогнозують, що у 2030 році компанія продаватиме 5 мільйонів електромобілів.

Щодо Neuralink

Neuralink – стартап Ілона Маска, який працює над підключенням людського мозку до штучного інтелекту. До 2030 року в рамках проєкту Neuralink будуть доступними комерційні нейроінтерфейси, здатні вловлювати мозкову активність і обробляти сигнали без ризику відторгнення організмом.

Щодо SpaceX

SpaceX – американське приватне підприємство, яке працює в галузі будівництва космічного транспорту, виробник ракет-носіїв сімейства Falcon та космічних кораблів Dragon. Ілон Маск є засновником компанії. До 2030 року планують відправити людей на Марс. Також буде вироблено 1000 кораблів Starship, у разі виробництва 100 одиниць на рік.

Щодо Hyperloop

Hyperloop – проєкт різновиду вакуумного потягу згідно задумці Ілона Маска. Вперше про розробку нового транспортного засобу Ілон Маск розповів світові у 2012 році, як відповідь на проєкт будівництва швидкісної ділянки залізниці між Лос-Анджелесом та Сан-Франциско. У 2030 році нові потяги здійснюватимуть комерційні перевезення з пасажирськими кабінами на 28 осіб.

Цікаво!

На платформі Metaculus, де кожен може відповідати на запитання щодо майбутнього та долучитися до формування спільних передбачень, є сторінка, присвячена Ілону Маску – https://www.metaculus.com/visualizations/elon-musk-timeline/