Шкільні предмети в Tik Tok

Оновлено 17/10/2021

Мікронавчання позиціонують як новий освітній тренд. В англомовному середовищі також вживають термін “nanolearning” (нанонавчання). Ідея підходів полягає в тому, що учень засвоює інформацію невеликими частинами, наприклад, за допомогою інтерактивних коротких відео, мікрокурсів, швидких тестів, тощо. У шкільній освіті мікронавчання зазвичай застосовують під час дистанційних уроків, а також під час звичайних, офлайн уроків – для урізноманітнення завдань та кращого засвоєння матеріалу.

З метою мікронавчання деякі вчителі, репетитори, блогери використовують соціальну мережу Tik Tok, де вони діляться знаннями зі своїх предметів у форматі коротких відео.

УКРАЇНСЬКА МОВА

Андрій Шимановський (shymanovski) https://www.tiktok.com/@shymanovski. Андрій популяризує українську мову. У своїх відео хлопець розповідає про правильні наголоси, українські відповідники до русизмів та співає пісні-чистомовки. Акаунт має більше 220 тис. підписників, у шапці сторінки заклик “Прокачай свою українську”.

Наталі (zno_natali) – https://www.tiktok.com/@zno_natali. Наталя допомагає учням старших класів підготуватися до ЗНО з української мови. Обіцяє підготувати на 190+ балів. Для цього дівчина пропонує стратегію: “Як на мене, стратегія підготовки до ЗНО з української на високий бал передбачає три пункти:  1. Контроль прогресу на кожному етапі підготовки. 2. Психологічна підготовка. 3. Актуальні матеріали”.

Аліна Балбі (baalbie1) – https://www.tiktok.com/@baalbie1. Аліна пропонує індивідуальне та групове наставництво з української мови та літератури: “Якщо ти хочеш блискуче скласти ЗНО з української мови та літератури (190+), то вітаю! Ти на правильному шляху! Я буду рада стати твоїм наставником та допомогти отримати високий результат”.

МАТЕМАТИКА

Наталія Венгрин (natalia_venhryn) – https://www.tiktok.com/@natalia_venhryn. Наталя говорить, що “математика це легко і просто”. На сторінці Наталі можна знайти короткі відео з математики для учнів різних класів.

Kamynina.math (kamynina.math) – https://www.tiktok.com/@kamynina.math. Олена Камініна готує школярів до ДПА з математики у 9 класі. Також готує до ЗНО в рамках ZNO Math Club 2022, а відео в Tik Tok використовує як допоміжний матеріал. У вчительки майже 50 тис. підписників.

Zno_ekaterina (zno_ekaterina) – https://www.tiktok.com/@zno_ekaterina. Катерина допомагає в підготовці до ДПА та ЗНО з математики. Підтримує в учнях прагнення до перемоги: “Ліки від безнадії – наполегливість. Їх немає в аптеках. Вони у твоїх генах і кістках. Не зневіряйся! Працюй! Іди вперед!”

ІСТОРІЯ

Мирослав Височанський (m_vysochanskyi) – https://www.tiktok.com/@m_vysochanskyi. Мирослав допомагає вчити історію, готуватися до ЗНО з цього предмету. Він ділиться цікавими історичними фактами, наприклад, “Де крім України ще були гетьмани?” або “Польські королі родом з України”.

ГЕОГРАФІЯ

ЗНО ГЕОГРАФІЯ (geo_teacher) – https://www.tiktok.com/@geo_teacher. Алла Євтушенко працює вчителькою географії 9 років та підготувала більше 150 учнів до ЗНО. Середній бал її учнів – 185+. В Алли є відео з підказками та задачами.

ХІМІЯ

pharmchem.nuph (armchem.nuph) – https://www.tiktok.com/@pharmchem.nuph. Викладач Національного фармацевтичного університету показує хімічні досліди, розповідає “Як зварити чорнила?” або про фоточутливість барвників. Також надає поради щодо підготовки до ЗНО 2022.

Знаєте інші акаунти вчителів, репетиторів, блогерів у Tik Tok, які мають багато пізнавальних відео зі шкільних предметів? Обов’язково поділіться в коментарях.

One thought on “Шкільні предмети в Tik Tok

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s